فروش بازی اورجینال
خانه / سی دی جی تی ای / فروشنده سی دی جی تی ای برای ps4

فروشنده سی دی جی تی ای برای ps4

جی تی ای بازی نام آشنایی می باشد که در سطح جهان شناخته شده است. این محصول یکی از پرطرفدار ترین بازی های حال حاضر دنیا می باشد. اما سی دی بازی از قیمت گزافی برخوردار است که ارزش خرید آن را به شدت پایین می آورد. به همین خاطر این مجموعه به عنوان فروشنده سی دی جی تی ای ps4 کارکرده، این کالا را با کیفیتی بالا در اختیار شما قرار داده است.فروشنده سی دی جی تی ای برای ps4

درباره بازی جی تی ای ps4 چه می دانید؟

درباره بازی جی تی ای ps4 چه می دانید؟ همان طوری که مطلع هستید، کمپانی راک استار هر ساله نسخه جدیدی از مجموعه جی تی ای روانه بازار می نماید که هر کدام از ویژگی های برتری نسبت به نمونه قبلی برخوردار است. جی تی ای ps4، به عنوان آخرین نسخه و کامل ترین سری از این کمپانی توزیع شده است.

در این سری شما به جای یک شخصیت با سه شخصیت در بازی رو به رو هستید که هر کدام از مراحل بازی به دست یکی از آنها به انجام می رسد. البته رفته رفته با گذشتن از مراحل اولیه می توانید بر روی هر کدام از کاراکتر های بازی به سلیقه شخصی انتخاب نمایید.

این بازی به صورت جهان باز بوده و کاربر می تواند هر کاری را که در دنیای واقعی انجام می دهد، در این جا نیز به صورت یکی از شخصیت های سه گانه بازی ایفا نماید.

ماشین سواری، موتور سواری، رستوران رفتن، کافی شاپ رفتن، حمل و نقل های عمومی، زمینی، هوایی، دریایی، خرید ملک، ماشین، اسلحه و سایر موارد از فعالیت های جانبی قابل انجام در این بازی مهیج در کنار مراحل دوست داشتنی و جذاب آن می باشد.

پس از رفتن هر مرحله توسط یکی از شخصیت ها، به شما پولی پرداخت می شود که رفته رفته میزان آن افزایش پیدا نموده و می توانید به کمک آن هر تفریحی را که فکرش را می کنید، در این بازی به انجام برسانید.

مرکز خرید سی دی جی تی ای کارکرده

مرکز خرید سی دی جی تی ای کارکرده مرکز خرید سی دی جی تی ای کارکرده، از زمان فعالیت خود در این زمینه، هیچ گونه مشتری ناراضی و درخواست بازگشت سی دی نداشته است. زیرا همواره در کار خود تلاش می کند بهترین سی دی ها را در دست مشتری قرار داده تا با خیال راحت و آسوده اقدام به انجام بازی مورد علاقه خود نماید.

شاید شنیدن نام کار کرده شما را به یاد سی دی های خش دارد و بی رنگ و لعاب قدیمی بیندازد، اما باید بگویم این اقلام همانند سی دی های دست اول اورجینال بوده و از نظر کیفیت تفاوتی با آنها نخواهد داشت.

این سی دی ها ضمانت بازگشت کالا دارد. یعنی در صورتی که در اجرای بازی به مشکلی برخورد کردید، می توانید با شماره پشتیبانی قید شده در تصویر تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09117431944
آدرس کانال: game_CD@
پست الکترونیکی: gamecd.manager@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام