فروش بازی اورجینال
خانه / سی دی اینجاستیس / خرید مستقیم سی دی اینجاستیس ps4 کارکرده

خرید مستقیم سی دی اینجاستیس ps4 کارکرده

نسل جدید بازیهای کامپیوتری در قالب ps4 امروزه توانسته توجه بسیاری از نوجوانان و جوانان را به خود جذب کند. به دلیل استقبال بسیار عالی از این محصولات بسیاری از مراکز فروش بازی های کامپیوتری ترجیح داده اند تا با ارائه نمونه های گوناگون از این محصول رضایت مشتریان را در کارنامه خود ثبت نمایند. سی دی اینجاستیس کارکرده در این مراکز به فروش می رسد. خرید سی دی اینجاستیس PS4 کارکرده از نظر قیمت مناسب تر خواهد بود.

خرید مستقیم سی دی اینجاستیس ps4 کارکرده

آشنایی با نحوه نصب سی دی ps4

آشنایی با نحوه نصب سی دی ps4 جهت آشنایی با نحوه نصب سی دی ps4 به موارد زیر دقت کنید:

  • در ابتدا باید به برنامه PSX Download Helper دسترسی داشته باشید. به همین منظور می توانید آن را با استفاده از مرورگر دانلود کرده و نصب نمایید. برنامه را باز کنید و به هنگام ورود در بخش IP عدد مرتبط را وارد کرده و در قسمت Port عدد ۸۰۸۰ را قرار دهید.
  • در این مرحله باید به سراغ کنسول رفته و به بخش store وارد شوید. در این قسمت باید بازی خریداری شده را انتخاب کرده و دانلود کنید. پس از آن باید از store خارج شده و در قسمت Notifications گزینه Downloads را باز کنید.
  • دانلود بازی زمانی که به ۲۰ درصد رسید، آن را قطع کرده و سپس با ورود به بخش تنظیمات، Network را انتخاب کرده و در آنجا Set up Internet Connection را باز نمایید. حالت اینترنت را روی Wi_fi یا لان گذاشته و روی حالت Custom تنظیم کنید. به قسمت Proxy Setting رفته و در مواجه با دو قسمت IP و Port همان عبارتی را وارد کرده که در PSX نوشتید.
  • گزینه Next را تا انتها بزنید و پس از آن به برنامه PSX مراجعه کنید. حال در کنسول Connection Test را انتخاب کنید. با گذشت زمانی کوتاه، همه بخشها باید Successfull شده و گزینه NAT Type عدد ۱و ۲ را نشان دهد.
  • پس از اتمام فرایند دانلود، همه قسمتها باید به درون یک پوشه قرار بگیرند. حال به قسمت تنظیمات برنامه PSX رفته و در آنجا Auto Find RephaceFile را انتخاب کنید. در این بخش باید پوشه ای را برگزینید که اطلاعات در آن قرار دارد.
  • در نهایت Apply را زده و با بازگشت به صفحه اول برنامه در قسمت کنسول دانلود را انتخاب نمایید. در حال حاضر باید فایلها را که در حال انتقال هستند مشاهده کنید.

مرکز پخش سی دی اینجاستیس ps4

مرکز پخش سی دی اینجاستیس ps4 مرکز پخش سی دی اینجاستیس ps4 این دسته از محصولات جذاب را در اختیار علاقمندان به آن قرار می دهد. این مرکز تمامی فعالیتهای خود را به صورت معتبر و قابل اطمینان انجام می دهد که در نهایت باعث شده به نحو عالی شاهد افزایش رضایت از خرید و فروش آن باشیم.
پخش اینجاستیس ps4 در این واحد با قیمتهای بسیار مناسبی انجام می پذیرد که می توان آن را در زمره امتیازات مثبت و مطلوب آن به شمار آوریم. اگر شما در زمره افرادی هستید که تمایل به خرید و استفاده از این محصول دارید، با سایت اینترنتی که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09117431944
آدرس کانال: game_CD@
پست الکترونیکی: gamecd.manager@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام