فروش بازی اورجینال
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید سی دی بازی Parasite Eve : The 3rd Birthday

خرید سی دی بازی Parasite Eve : The 3rd Birthday

در مورد داستان بازی نظر خاصی نمی توان داد . داستان بازی یکی از پیچیده ترین داستانهای دهه اخیر است و یکی از بدترین قسمتهای این بازی بشمار می رود .
داستانی که نه به نسخه های قبلی Parasite Eve ارتباط دارد و نه هیجانی جدید برای یک تجربه جدید . داستان در واقع در مورد سفر به گذشته ، اینده و حال است و شخصیت Aya Brea با سفر به زمان قصد نجات دنیا در زمان حال را دارد . داستان بازی می توانست به مراتب بهتر کار شود و پیچیدیگی ها اینچنینی نداشته باشد . اگر از دوستداران سری PE بوده اید و از ۱۳ سال گذشته خاطراتش را با خود حمل کرده اید از پایان این شماره نیز بسختی عصبانی خواهید شد .

گرافیک بهترین قسمت این بازی را تشکیل می دهد . محیط بشدت زیبا و پر جزئیات طراحی شده است و زیبایی خاص خود را دارد و با وجود سرد و بی روح بودن ان دوست دارید تمامی قسمتها را جستجو کنید . طراحی شخصیتهای بازی بخصوص Aya بشدت عالی کار شده و جزئیات فراوانی دارند و بشدت زیبا طراحی شده اند . انیمیشن شخصیتها نیز به نرمی انجام شده و به روانی در کنسول دستی سونی به نمایش در می اید . جزئیات شخصیتها بحدی بالاست که گاهی شک می کنید که در حال انجام یک بازی در پلتفرم PSP هستید . برای مثال در بازی به مرور زمان و ضرباتی که Aya از دشمنان و باس فایتهای بازی می خورد لباسهایش کثیف ، خونین و پاره می شود و بعد از مدتی به وضوح این جزئیات مشهود می شوند . طراحی دشمنان بازی و باسها نیز به خوبی انجام شده و دشمنان نیز طراحی خوبی دارند و از تنوع خوبی برخوردار هستند . افکتهای موجود در بازی مانند پرشها و Jump های صورت گرفته و Orb ها بشدت زیبا طراحی شده اند و خیره کننده هستند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09117431944
آدرس کانال: game_CD@
پست الکترونیکی: gamecd.manager@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع سی دی بازی فیفا

تولید انواع سی دی بازی فیفا

تولید انواع سی دی بازی فیفا در سطح نمایندگی های عرضه کننده این محصولات با …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام