فروش بازی اورجینال
خانه / سی دی ps4 / توزیع مستقیم سی دی اسپایدرمن ps4

توزیع مستقیم سی دی اسپایدرمن ps4

سی دی اسپایدرمن ps4 این مرد عنکبوتی نیست که شما قبلاً ملاقات کرده اید یا تاکنون دیده اید. این یک پیتر پارکر باتجربه است که در مبارزه با جرایم بزرگ در شهر نیویورک تبحر بیشتری دارد. در همان زمان، او در تلاش است تا تعادل زندگی شخصی و حرفه ای آشفته خود را حفظ کند، در حالی که سرنوشت مارول نیویورک بر دوش او است.

توزیع مستقیم سی دی اسپایدرمن ps4

حجم سی دی اسپایدرمن برای ps4

حجم سی دی اسپایدرمن برای ps4 این سی دی یک بازی با حجم متوسط است. یک تجربه کاملاً جدید مرد عنکبوتی با بازی یکی از شاخص ترین Super Heroes در جهان ، مرد عنکبوتی دارای توانایی های آکروباتیک ، بداهه پردازی و زنجیرزنی وب است که خزنده دیواری برای آن مشهور است ، در عین حال عناصری را که قبلاً در گذشته دیده نشده است نیز معرفی می کند یک بازی مرد عنکبوتی. Spider-Man برخلاف آنچه قبلاً بازی کرده اید ، از پیمایش با پارکور و تعاملات محیطی منحصر به فرد ، گرفته تا مجموعه های جدید مبارزات و فیلم های پرفروش سینمایی است. Sony Interactive Entertainment ، Insomniac Games و Marvel با همکاری یکدیگر یک ماجراجویی کاملاً جدید و معتبر Spider-Man را ایجاد کرده اند.

بزرگتر باش

هنگامی که شرور جدیدی مارول نیویورک را تهدید می کند ، دنیای پیتر پارکر و مرد عنکبوتی با هم برخورد می کنند. برای نجات شهر و کسانی که دوستشان دارد ، باید قیام کند و بزرگتر باشد.

احساس یک مرد عنکبوتی کنید

پس از هشت سال پشت نقاب ، پیتر پارکر یک استاد مبارزه با جرم است. قدرت کامل یک مرد عنکبوتی باتجربه تر را با نبرد بداهه ، آکروباتیک پویا ، پیمایش شهری روان و تعاملات محیطی احساس کنید. تازه کار دیگر ، این استادانه ترین مرد عنکبوتی است که تاکنون بازی کرده اید.

برخورد جهانیان

دنیای پیتر پارکر و مرد عنکبوتی در یک داستان اکشن و اصلی با هم برخورد می کنند. در این جهان جدید مرد عنکبوتی ، شخصیت های شاخص زندگی پیتر و مرد عنکبوتی دوباره تصور شده اند و شخصیت های آشنا را در نقش های منحصر به فرد قرار داده اند.

نیویورک مارول زمین بازی شماست

سیب بزرگ به عنوان گسترده ترین و تعاملی ترین دنیای Insomniac تاکنون زنده شده است. از محله های پرجنب و جوش استفاده کنید و مناظر خیره کننده ای از مارول و نشانه های منهتن را خیره کنید. با استفاده از محیط پیرامون ، در اقدامی موفقیت آمیز ، تبهکاران را با حذف حماسی شکست دهید.

از شهری که هرگز خواب کامل ندارد لذت ببرید

دسترسی به سه فصل داستان که شامل یک داستان کامل و گسترده جدید ، چالش های اضافی ، همراه با متحدان و دشمنان جدید از دنیای مرد عنکبوتی و لباس های اضافی برای باز کردن قفل است.

مرکز فروش انواع سی دی ps4

مرکز فروش انواع سی دی  ps4 توزیع سی دی اسپایدرمن ps4 از طریق اینترنتی و سفارش غیر حضوری از طریق مرجع ما امکان پذیر است که شما می توانید برای خرید و یا ثبت سفارش به سایت ما مراجعه کنید. این مرجع سعی براین دارد که با کیفیت ترین و بهترین انواع سی دی ps4 دنیا را به شما تقدیم کند. برای خرید هر چه سریعتر به سایت ما سر بزنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09117431944
آدرس کانال: game_CD@
پست الکترونیکی: gamecd.manager@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید سی دی ماینکرافت برای ps4

اگر از کسانی هستید که سی دی های ps4 به کار شما می آید. ذهن خلاقی دارید که به دنبال جذاب ترین ها هستید ما می خواهیم در این مطلب سی دی ماینکرافت ps4 و مرجعی برای

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام اینستاگرام